Květinové mini focení

Květinové mini focení

[koalendar link=“https://koalendar.com/e/kvetinove-mini-foceni“]

!!! Platba hotově na místě 1600,- a nebo okamžitou platbou QR kódem. !!!

Květinové mini focení bude probíhat na adrese U Kaménky 443/1, Praha 6, Řepy (poslední dům v ulici). Parkování u domu je možné zcela na konci ulice nebo v blízkém okolí. 

Na jednu rodinu (děti + 1 rodič ) je vždy vyhrazený čas 30 min včetně příchodu a odchodu z ateliéru. Focení je vhodné pro sedící i nesedící děti samotné nebo s maminkou. 

Prosím o příjezd raději o něco dříve (a chvilku počkat), než později, jelikož by se Vám bohužel krátil čas focení 

Prosím o příjezd již v oblečení, ve kterém se budete chtít fotit. K zapůjčení pár šatiček pro holčičky od roku do cca 8-9 let.  Fotografování na sebe navazují, není tedy mezi foceními prostor na přetahování. Jelikož budou čekat zákazníci po Vás. Focení probíhá bez bot. Oblečení je vhodné ladit do jarních tónů (růžová, fialová, bílá, smetanová, žlutá, rezavá, světle modrá, květinové motivy. Před focení nabízím konzultaci ohledně oblečení. Není vhodná černá, tmavě modrá a nebo hnědá, khaki barva. Také volte oblečení bez obrázků postaviček a nápisů. 

Součástí focení je úprava nedostatků pleti: menší modřinky, škrábance, opary… Ne však vyměňování dětí z fotky do fotky, odstraňování dětského tetování, pomalovaných ručiček nebo doplňování laků na nehty, odrostlé vlasy, špinavé pusinky a nosánky u dětí, či odretušování nápisů na oblečení… Před focením dětičkám prosím otřete pusinky a překontrolujte nosánky, případně suchá místa namažte, aby se kůžička nešupila. Vlasy prosím učešte již před příchodem. 

Po fotografování obdržíte do 2-3 dnů galerii fotek přes Náhledovky.cz, ze kterých budete vybírat výsledné fotografie k úpravě. Neupravené fotografie neposkytuji. V balíčku je 5 fotografií. Pokud budete chtít fotografií více, každá další je pak za 150,- (digitálně). Po vyretušování zašlu fotografie pomocí Zoneramy. Přesný termín se bude lišit dle odeslání vašich výběrů. Dodání fotek do 14 dnů.

Do ateliéru je možný příchod pouze v dobrém zdravotním stavu. Pokud budete nemocní, prosím o neprodlené zrušení termínu. Myslím, že nebude případně problém najít náhradní termín. Pokud přijdete nemocní, vyhrazuji si právo Vás neobsloužit.