Těhotenské fotografie

“Mateřská láska! Ach, ta nezná hranic! Je jako fontána, jejíž pramen nikdy nevyschne.”

Na fotografování je vhodné se objednat cca 2 měsíce dopředu. Termín focení je individuální. Každé mamince roste bříško jinak. Ale orientační doba focení je vhodná cca kolem 34 týdne těhotenství. Focení může probíhat v ateliéru, venku. Také doporučuji využít služeb vizážistky pro ještě lepší výsledek.

Jak se připravit na těhotenské focení?

Kdy se objednat?

Na fotografování je vhodné se objednat cca 2 měsíce dopředu.

Termín focení je individuální. Každé mamince roste bříško jinak. Ale orientační doba focení je vhodná cca kolem 34 týdne těhotenství.

Co s sebou?

Jako základ do ateliéru si s sebou vězměte pro sebe i partnera bílé i černé svršky (tílko, tričko, košile) plus džíny. Pod vybrané oblečení prosím volte i správnou barvu spodního prádla, aby případně nebyly odlišné barvy a spodní prádlo neprosvítalo. Další oblečení nechám na Vašem uvážení (pěkně vypadaní: trička se 3/4 rukávem, propínací svetříky, košile, tílka, cardigany, vestičky) . Jen prosím volte barvy spíše světlejší (pastelové) bez nápisů. Pokud se bude focení konat venku, tak mohou být barvy více kontrastní, ale stále je dobré se držet tlumenějších pastelových barev. Ale i tak prosím dbejte na to, aby nebylo oblečení zbytečně plné nápisů, výrazných obrázků a aby k sobě pokud možno barevně ladilo. Oblečení můžete oživit různými barevnými dopňky.

V ateliéru je možnost zapůjčení šatů. Na venkovní focení je třeba o půjčení šatů předem informovat, abych je na focení dovezla. Spodní prádlo doporučuji tělové, bílé, černé. Pokud budete chtít zapůjčit světlé šaty, je nutné vzít tělové, nebo bílé spodní prádlo.

Také si s sebou můžete donést UTZ, botičky, dudlíček, plyšáčka, oblečky miminka.