Instrukce k Vánočnímu mini focení

Adresa ateliéru

Vánoční ateliérové mini focení bude probíhat na adrese U Kaménky 443/1, Praha 6, Řepy (poslední dům v ulici). Parkování u domu je možné zcela na konci ulice (nikoli na travnaté ploše) nebo v blízkém okolí.

Parkování, příchod a odchod

Vánoční mini focení

2022

Na jednu rodinu je vždy vyhrazený čas 30 min včetně příchodu a odchodu z ateliéru

(jeden termín = jedna rodina).

Prosím o příjezd raději o něco dříve (a chvilku počkat), než později, jelikož by se Vám bohužel krátil čas focení 🙁

30 min focení

jeden termín / jedna rodina

5 ks fotek v elektronické podobě

PF kartička v elektronické podobě

1600,- / každé další foto 200,-

Vzhled Vánoční scény

Jsou nachystané dvě scény, jedna světlá (kde se dají nafotit i rodinné fotky) a tmavá, ta je primárně pro děti. U obou variant lze v počítači dodat vánoční světýlka.

01 - Adresa ateliéru

02 - Parkování, Příjezd a odjezd

Oblečení na focení

04

03 - Vzhled Vánoční scény

04 - Oblečení na focení

Prosím o příjezd již v oblečení, ve kterém se budete chtít fotit. Eventuelně druhé oblečení, které si snadno převléknete. Fotografování na sebe navazují, není tedy mezi foceními prostor na přetahování. Jelikož budou čekat zákazníci po Vás. Focení probíhá bez bot. Buď tedy na boso a nebo v ponožkách (doporučuji světlé ponožky). Oblečení je vhodné ladit do bílé, smetanové, zlaté, červené, vínové, světle modré, rezavé. Není vhodná černá, tmavě modrá a nebo hnědá, khaki. Také volte oblečení bez obrázků postaviček a nápisů. U holčiček a maminek počítejte s tím, že si budete sedat. Sukýnky u kterých při sedu jde vidět pod oblečení, tak nejsou vhodné a nebo řešit punčochami či legínami bez případného viditelného oprání.

05 - úprava a retuše

06 - Předání fotogrfií

07 - Zdravotní stav

!!! Po fotografování se platí na místě 1600,- hotově přesně a nebo okamžitou platbou QR kódem. !!!

Úpravy a retuše

Součástí retuše je úprava nedostatků pleti: menší modřinky, škrábance, opary... Ne však vyměňování dětí z fotky do fotky, odstraňování dětského tetování, pomalovaných ručiček nebo doplňování laků na nehty, odrostlé vlasy, špinavé pusinky a nosánky u dětí, či odretušování nápisů na oblečení... Před focením dětičkám prosím otřete pusinky a překontrolujte nosánky, případně suchá místa namažte, aby se kůžička nešupila. Vlasy prosím učešte již před příchodem.

Předání fotografií

Po fotografování obdržíte galerii fotek, ze kterých budete vybírat výsledné fotografie úpravě. Neupravené fotografie neposkytuji. V balíčku je 5 fotografií + PF v elektronické formě. Pokud budete chtít fotografií více, každá další je pak za 200,- (digitálně). Po vyretušování zašlu fotografie pomocí Zoneramy. Přesný termín se bude lišit dle odeslání vašich výběrů. Výběry se s pracováním do Vánoc přijímám nejpozději do 21.11..

V případě dalších dotazů mne kontaktujte na emailové adrese

michalla1@email.cz

Zdravotní stav

Do ateliéru je možný příchod pouze v dobrém zdravotním stavu. Pokud budete nemocní, prosím o neprodlené zrušení termínu. Pokud přijdete nemocní, vyhrazuji si právo Vás neobsloužit.