Jak se připravit na domácí focení?

Focení u vás doma má nezaměnitelné kouzlo a originálním způsobem zachytí vaši rodinnou atmosféru. Hlavně stydlivé děti se většinou cítí mnohem pohodlněji a lépe spolupracují.

Tento druh focení, není náhradou za ateliérové. Proto není možné v domácím prostředí nafotit zcela stejné i v některých případech podobné fotografie, jako v ateliéru. Life style focení je opravdu jen o Vás. Žádné rekvizity a doplňky.

Life stylové focení Vaší rodiny dává možnost vyfotit Vás takové, jací jste, v prostředí, které jste si pro sebe vytvořili a které máte rádi.

Doporučení, jak se připravit na focení doma:

Prostředí: focení většinou probíhá v obývacím pokoji posléze v kuchyni nebo ložnici či dětském pokojíčku. Prostě tam, kde bude nejlepší světlo. Proto doporučuji schovat, či poklidit věci, které nechcete, aby na fotkách byly zachyceny. Např. nádobí v kuchyni, večerní doplňky na nočních stolcích popřípadě neuspořádané věci v obývacím pokoji. Před začátkem focení můžeme ještě společně projít, co by bylo na fotkách rušivé a co může zůstat. Pokud by se focení odehrávalo v ložnici, volte takové ložní prádlo, aby bylo co možná nejméně rušivé. Například proužek, jednobarevné. Pokud takové nevlastníte, postačí jednobarevné světlejší prostěradlo či deka.

Oblečení: volte jednoduché oblečení, bez nápisů. Doporučuji černé svršky, bílé, smetanové, šedé, khaki. Dámy mohou mít delší šaty a tatínci košile. Vyvarujte se prosím sytým barvám. Volte spíše tlumené barvy.

Platba:

Platba probíhá vždy po ukončení fotografování v hotovosti. Cena focení a cestovného je předem konzultováno a v den focení bude nezměněno. Poprosím mít částku přesně. Děkuji

Focení u Vás doma má nezaměnitelné kouzlo a originálním způsobem zachytí vaši rodinnou atmosféru.