Newborn - lifestylové focení

Lifestylové newborn focení je nearanžované miminkovské focen je krásný způsob, jak zachytit první okamžiky nově příchozího člena rodiny. Tyto fotografie jsou obzvláště cenné, protože zachycují jedinečnou krásu a nevinnost novorozence v jeho prvních dnech života.

Ideální doba pro newborn focení je vhodné až do 1,5 měsíce života miminka. Fotografování probíhá v ateliéru na Praze 6. V útulném ateliéru mám k dispozici vše potřebné pro Vás i Vaše miminko.

Při newborn fotografování se dbá na bezpečnost miminka, jeho pohodlí a bezpečí. Je důležitá zkušenosti s fotografováním novorozenců, kdy se snažím rychle reagovat na potřeby miminka.

Výsledkem je řada krásných a emotivních fotografií, které si rodina může uchovat jako krásnou vzpomínku na první chvíle se svým novým členem rodiny.

Pokud máte zájem o miminkovské fotografování, neváhejte mne kontaktovat. Ráda Vám poskytnu více informací.

Jak se připravit na domácí focení?

Focení u vás doma má nezaměnitelné kouzlo a originálním způsobem zachytí vaši rodinnou atmosféru. Hlavně stydlivé děti se většinou cítí mnohem pohodlněji a lépe spolupracují.

Tento druh focení, není náhradou za ateliérové. Proto není možné v domácím prostředí nafotit zcela stejné i v některých případech podobné fotografie, jako v ateliéru. Life style focení je opravdu jen o Vás. Žádné rekvizity a doplňky.

Life stylové focení Vaší rodiny dává možnost vyfotit Vás takoví, jací jste, v prostředí, které jste si pro sebe vytvořili a které máte rádi.

číst více

Jak se připravit na miminkovské focení v ateliéru?

V ateliéru:

Pokud jste nestihli newborn focení do 3 týdnů věku miminka, mohu nabídnout lifestylové - nearanžované focení. Focení probíhá trošku jinak než klasické newborn focení. Miminka se neuspávají, jelikož čím starší miminka, tím je uspání miminek složitější. Pokud přijedete se spícím děťátkem, zkusím začít polohováním či nějakým košíčkem (zde bych ráda upozornila, že starší miminka se nemusejí již vejít do oblečků a rekvizit, které jsou v ateliéru k dispozici). Pokud se miminko vzbudí, již se snažíme fotit spíše uvolněně, nestrojeně. To znamená např. focení v náručí rodičů, se sourozenci nebo jen samotné nespící miminko. Dále se u tohoto druhu focení běžně nepoužívají rekvizity a polohy, jako u čerstvých miminek.

Co s sebou:

Pro miminko prosím vezměte jen čistě bílé body a nebo s nějakým jemným vzorem (puntík, proužek). Pro sebe a sourozence volte také spíše světlé barvy (bílá, krémová, smetanová, pastelová růžová, šedá, khaki). Oblečení volte bez nápisů a obrázků. Pokud máte zájem i o černé pozadí, volte černé vršky. Spodní díl oblečení doporučuji džíny (světle modré, šedé, šedočerné), nebo plátěné kalhoty (smetanové, krémové). Pro maminky mohou být šaty (midi, maxi) a pro malé princezny šatičky (květované - pastelové barvy, bílé, smetanové).

V den focení:

Doporučuji miminko doma nakrmit a další krmení nechat případně, až ke mě do ateliéru. Miminka většinou v autě usnou a po příchodu začínáme spícími fotkami, pokud miminko dovolí. Někdy se stane, že se miminko po příjezdu vzbudí, tak dle aktuální sitace se buď dokrmí. U lifestyle focení se miminka neuspávají. Miminko ráno prosím oblečte !!!! POUZE DO CELOPROPÍNACÍHO OVERÁLKU !!!!!. Usnadní mi to následné svlékání bez vzbuzení. S sebou si prosím také vezměte, dudlík, plenky papírové a látkové, přebalovací podložku, jídlo pro miminko, pokud nekojíte. Také nějaké občerstvení a případně náhradní oblečení.

Délka focení:

Focení trvá 1-3 hodiny, dle potřeby. Do této doby je zahrnut příjezd, svlékání miminka, krmení, přebalování, rodinné a sourozenecké focení.