Newborn

Fotografování miminek neboli newborn

Radujete se nad svým miminkem, objevujete jeho faldíky, hedvábnou pokožku a první krásný úsměv? Nechte pořídit jeho fotografii, ať máte na co vzpomínat. Až bude vaše dítě dospělé, bude to pro něho „dokument“ o začátku jeho života. Fotografování miminek neboli newborn je disciplína, kterou máme rádi. Děti jsou nádherně přirozené. Uvidíte, že naše Studio Michaela Ptáčková vytvoří pěknou sérii snímků, které budou obdivovat všichni vaši příbuzní. Čas běží, takže na nic nečekejte a objednejte si fotografování miminek.

Fotografování miminek je další ze série životních událostí, které vypovídají o vašem mateřství. Začnou to těhotenské fotografie, na nichž můžete být i se svým partnerem, a pokračovat budete fotografiemi newborn. V našem studiu máme různé rekvizity, aby fotografie byly stylové. Nebojte se, vaše miminko se při focení bude cítit dobře. Využíváme techniku, která je při fotografování miminek vhodná a nijak jim neublíží. Pospěšte si, Vaše miminko je každým dnem jiné a nejlepší jsou úplně první okamžiky.

Fotografování vhodné do cca 3 týdnů věku miminka. Objednání vhodné min. 2 měsíce před porodem, kdy si napíši termín porodu, abych měla představu o počtu miminek a počtu volných termínů v daném měsíci. V případě, že termín porodu bude jiný, není to problém, protože již o Vás vím a pokusím se pro Vás najít jiný termín focení. Pokud je již miminku 3 týdny v den objednávání na focení, je velká pravděpodobnost, že společný termín na focení newborn již nenajdeme, ale můžeme vymyslet jiný druh focení 🙂 V případě domluveného focení, prosím o zaslání sms zprávy max 2 dny po porodu. Přes mobil si domluvíme termín focení. V nynější době nenabízím focení i u Vás doma.

 

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.